Outsourcing IT

Outsourcing IT jest komfortową usługą, gdyż sięgasz po niego wtedy gdy potrzebujesz i w takim zakresie w jakim go potrzebujesz. Ponadto określone prace powierzasz specjalistom z danej dziedziny, rozliczając się za efekt, więc nie martwisz się o poprawność i postęp realizowanych prac.

Naszą specjalnością jest tworzenie oprogramowania WEB, MOBILE oraz DESKTOP w technologiach .Net C#/VB (ASP MVC, WINFORMS, WCF, WPF) w oparciu o bazy danych MS SQL SERVER, Oracle, MySQL, PostgreSQL i technologie WEB: HTML5, jQuery / JavaScript. Dlatego też posiadamy specjalistów w powyższych technologiach, których użyczamy innym przedsiębiorstwom, które potrzebują uzupełnić nagłe braki zespołowe.

Oprócz powyższego zajmujemy się również tworzeniem, szkoleniem i zarządzaniem zespołami ludzi mających wykonywać specyficzne często specjalistyczne prace. Bywają to zespoły małe (2-8 osób) jak i znacznie większe (20-40 osób). Do wszystkich powierzanych nam zadań podchodzimy zawsze rzetelnie. Zawsze korzystamy ze zdobytego doświadczenia, toteż siła naszych zespołów leży w odpowiednio dobieranych ludziach, odpowiednim zapleczu technicznym i technologicznym oraz w managemencie. Dbamy o wysoką motywację i morale zespołu.